O mnie

Nazywam się Olgierd Jacher. Jestem agentem nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyłem przy współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Swoje usługi kieruję do mieszkańców Krakowa i okolic, którzy chcą sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość mieszkalną bądź do celów biznesowych. Jestem licencjonowanym agentem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (nr lic. 23474). W swojej codziennej pracy stawiam przede wszystkim na rzetelność, uczciwość oraz profesjonalizm przy wykonywaniu powierzonych mi zadań. Dokładam wszelkich starań, aby w stu procentach spełnić oczekiwania klienta. Klienci, którzy powierzają mi swoją nieruchomość nie muszą obawiać się, że będą miesiącami czekali na jej sprzedaż. 

Doskonale znam branżę nieruchomości i rynek inwestycji, aktywnie działam w poszukiwaniu klientów, skupiając się przede wszystkim na działaniu, a nie na czekaniu na telefon. Zapewniam również profesjonalne przygotowanie oferty, a także doradztwo inwestycyjne. Rynek nieruchomości to przestrzeń wymagająca sporych umiejętności, kwalifikacji oraz znajomości nieustannie zmieniających się przepisów. Wszystkie transakcje przeprowadzam zgodnie z przepisami polskiego prawa, dbam również o wszelkie formalności i przygotowanie niezbędnych dokumentów. Dzięki temu moi klienci mogą zaoszczędzić sporo czasu, mają również pewność, że transakcja jest przeprowadzona prawidłowo.

W codziennej pracy wykorzystuję również swoje umiejętności negocjacyjne. Zależy mi bowiem na osiągnięciu takiej ceny, która będzie jak najbardziej satysfakcjonująca dla klienta. W pracy cenię sobie elastyczność działania oraz utrzymanie doskonałych relacji z klientami, dla których pracuję. Wytrwałość, zaangażowanie i determinacja kształtują moje podejście zawodowe, aczkolwiek najbardziej cenię sobie etykę i zasady, zgodnie z którymi zawsze staram się postępować. Profesjonalne podejście do powierzonych mi zadań, bogate doświadczenie na rynku nieruchomości oraz wysoka skuteczność działania sprawiają, że cieszę się dużym zaufaniem klientów. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.      

cracow-71025_1280